Aliu: Rrugë e sigurt drejt fitores në zgjedhjet parlamentare

Prishtinë | 30 Kor 2019 | 19:55 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Ferizajit Agim Aliu, përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se Dekada e Re mishëron energjinë, reformën dhe qytetarinë e shtrirë në çdo kënd të vendit, shkruan EkonomiaOnline.

Veliu tutje ka thënë se është i bindur në fitore.

Shkrimi i tij i plotë:

Dekada e Re mishëron energjinë, reformën dhe qytetarinë e shtrirë në çdo kënd të vendit. Mobilizimi ynë që sot i konfirmuam kryetarit Veseli, i trason forcës sonë politike, rrugën e sigurt të fitores në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Gati për qytetarin, gati për ndryshimin!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme