Deri në fundjavë mot stabil

Prishtinë | 04 Gus 2022 | 07:48 | Nga Ekonomia Online

Mot kryesisht me diell do të mbajë sot në Kosovë.

Sot do të vazhdojë të mbajë mot i nxehtë dhe kryesisht me diell. Orëve të pasdites do të ketë zhvillime të vranësiva të pakta lokale, mirëpo pa gjasa për të reshura

Javën e ardhshme mund të priten periudha me rrebeshe e bubullima dhe temperatura përreth vlerave mesatare.

Të ngjashme