Dua Lipa befasohet në “Hollywood”: Nuk mund të besoj që kjo është e vërtetë

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 18:20 | Nga Ekonomia Online

Dua Lipa ka pranuar një befasi të këndshme në “Hollywood”.

Dua Lipa teksa po shijon qëndrimin në Kaliforni, pranoi një befasi, të cilën e ndau me fansat, shkruan lajmi.net.

Një veturë kishte tagrat me emrin e saj dhe ajo ishte pikërisht vetura e bashkëpunëtorëve të saj.

“Nuk mund të besoj se kjo është e vërtetë. Kjo natyrisht se do të merrte pesë yje nga unë. Faleminderit për këtë befasi”, ka shkruar Dua.

Për ndryshe, këngëtarja është nominuar në dy kategori në “Grammy Awards”. 

Të ngjashme