Idrizi: Lagja e kryetarit Veseli tregoi mbrëmë mobilizim maksimal

Prishtinë | 09 Shk 2021 | 11:06 | Nga Ekonomia Online

Kandidatje e PDK-së për deputete, Valdete Idrizi ka thënë se mbrëmë ka qenë në lagjen e Kadri Veselit, atje ku ka parë një mobilizim maksimal.

“Bairi i Mitrovicës, kjo lagje e madhe e me njerëz të mrekullueshëm. Njihen jo vetëm si nikoqir të mirë, por edhe për fqinjësi të mirë. Kjo lagje e kryetarit Veseli na mbledhi mbrëmë në konakun e familjes Rrustemi ku përveç një bashkëbisedimi për #Rimëkëmbjen e të ardhmen, ata na treguan mobilizimin dhe angazhimin e tyre maksimal për 14 Shkurt” ka shkruar ajo në facebook.

Postimi i plotë:

Bairi i Mitrovicës, kjo lagje e madhe e me njerëz të mrekullueshëm. Njihen jo vetëm si nikoqir të mirë, por edhe për fqinjësi të mirë. Kjo lagje e kryetarit Veseli na mbledhi mbrëmë në konakun e familjes Rrustemi ku përveç një bashkëbisedimi për #Rimëkëmbjen e të ardhmen, ata na treguan mobilizimin dhe angazhimin e tyre maksimal për 14 Shkurt.Dolëm me energji pozitive e me frymë fitoreje.Ju falemnderit o njerëz të mirë të qytetit tonë!

https://www.facebook.com/valdeteidriziofficial/posts/772274406721661

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme