Idrizi: “Ura e Gjakut” fuqishëm në përkrahje të PDK-së

Mitrovicë | 06 Shk 2021 | 11:02 | Nga Ekonomia Online

Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, Valdete ka mbajtur takim elektoral në Mitrovicë.

Ai ka thënë se në takimin e mbajtur në lagjen Ura e Gjakut është emocionuar nga mobilizimi dhe përkrahja për PDK-në.

Postimi i plotë i saj:

Ura e Gjakut është fuqishëm në përkrahje të PDK-së. Edhe mbrëmë u emocionova nga mobilizimi i tyre, entuziazmi dhe mbështetja e pa rezervë e këtyre banorëve që kanë për Partinë Demokratike të Kosovës, për mua dhe të gjithë kandidatët tjerë të Mitrovicës.

Mirënjohje pafund për ju.

#Rimëkëmbja po mirëpritet në çdo cep të Mitrovicës, e në çdo cep të Kosovës.

Sonte Ura e gjakut na tha një PO të madhe e ne ju premtuam që do punojmë për të mirën e vendit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme