Kida shpërndan imazhe atraktive nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Prishtinë | 18 Qer 2021 | 09:23 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja ka tash e disa ditë që po viziton Shtetet e Bashkuara të Amerikës.


Kida, këngëtarja e dashur shqiptare, tash e disa ditë po viziton vendin e bukur Los Anxhelos.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon se e po shijon qëndrimin e saj atje mjaft shumë. Ajo erdhi e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe pantallona të zi lëkure.

Kida së fundi po shijon suksesin e projektit muzikor “Lila” në bashkëpunim me reperin Samra, i cili u prit mjaft mirë nga fansat e dyshes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme