Lekaj: Çabrati dhe lagjja Gecë janë të vendosur për Aleancën

Prishtinë | 01 Shk 2021 | 22:10 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për deputet i AAK-së, Pal Lekaj, tha se Çabrati dhe lagjja Gecë janë të vendosur për Aleancën që nga ditët e hershme të vendit.

Tutje postimi i tij i plotë:

Çabrati dhe lagjja Gecë janë të vendosur për Aleancën që nga ditët e hershme të vendit.

Kontributi dhe angazhimi i tyre i ka dhënë shumë vendit tonë. Investimet strategjike në Komunën e Gjakovës na bëjnë të dalim krenar para qytetarëve.

Gjakova ka përfituar shumë nga Qeveria Haradinaj, në bashkëpunim kryetarin Ardian Gjini.

Punët e mëdha që janë përfunduar edhe të tjerat që janë drejtë finalizimit do të jenë vetëm nisje për investimet e radhës.

Numri im është 7.

May be an image of 2 people, people standing and indoor
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme