Morena Taraku “djeg” Instagramin me foton e fundit

Prishtinë | 03 Maj 2021 | 14:18 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja njihet për pozat e saj joshëse në rrjete sociale.

Dhe, Morena Taraku së fundi po shijon pushimet në Dubai derisa nuk po mungojnë edhe postimet e shumta nga atje.

Ajo ka postuar një foto në bikini teksa iu ka dhënë vëmendje linjave të saj trupore. Nga afër, Morena ka ekspozuar fizikun ku morën vëmendje edhe tatuazhet e shumta të saj.

Përveç tatuazheve në duar dhe pjesës së gjoksit, ajo ka shtuar edhe të reja. Morena Taraku, mori komente të shumta në këtë fotografi e cila u vlerësua për trupin e saj pothuajse të përsosur.

Ndryshe, ajo nuk ka zbuluar se kush është personi që po e shoqëron në pushimet e saj tash e disa ditë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme