Muriqi dhe Strakosha në listën e Lazios kundër Bayernit

Prishtinë | 23 Shk 2021 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Lazio do të përballet sonte me Bayern Munichun në kuadër të fazës së parë eliminatore në Champions League.

Klubi italian ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këtë ndeshje mjaft të rëndësishme.

Pjesë e kësaj liste është edhe sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi dhe portieri shqiptar, Thomas Strakosha.

Mbetet të shihet se a do të inkuadrohen nga trajneri Simeone Inzaghi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme