Publikohet kënga më e re nga 2 Chainz, Drake dhe Quavo

Prishtinë | 16 Qer 2018 | 11:04 | Nga

2 Chainz është rikthyer me një këngë të re në bashkëpunim me Drake dhe Quavo e quajtur “Bigger Than You”.

Reperi 40-vjeçar e lansoi këngën të premten.

Bashkëpunimi vjen pasi 2 Chainz zbuloi këngën në Instagram, e cila sipas të gjitha gjasave është pjesë e albumit të ri të ri “Rap or Go to the League”.

2 Chainz ka bashkëpunuar me Quavo për “Good Drank” ndërkaq me Drake për “No Lie”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme