Tayna publikon video në ashensor, vë në plan të parë linjat trupore

Prishtinë | 15 Kor 2021 | 15:45 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare, Doruntina Shala e njohur me nofkën ‘Tayna’ në industrinë muzikore, është mjaftë aktive në rrejte sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Tayna njihet si njëra ndër artistet më seksi në skenën muzikore.

Ajo së fundmi ka postuar një video për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Tayna u shfaq me një veshje të thjeshtë sportive, bluzë të bardhë të shkurtër dhe pantallona sportiv ngjyrë krem.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2021/07/102081868_883563729173750_1299457079688557583_n.mp4

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme