Vjedhje e rëndë në Ferizaj, marrin 13 shtëpiza të kompjuterit dhe para të gatshme

Prishtinë | 17 Maj 2021 | 11:15 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të vjedhjes në Ferizaj, ku ankuesi ka raportuar se tre të dyshuar të maskuar kanë thyer drynin e derës së një lokali ku kanë vjedhur 13 shtëpiza të kompjuterit dhe para të gatshme.

Rasti ka ndodhur të dielën në ora 03:15 në Ferizaj.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet nga njësitë relavante.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme