Abdixhiku për kandidaturën e Qunit: LDK-ja po rikthehet fuqishëm në Prizren

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 14:50 | Nga Ekonomia Online

Kanidati për kryetar të komunës së Prizrenit, Anton Quni tha se Lidhja Demokratike e Kosovës do të rikthehet fuqishëm në Prizren.

Ndërsa kandidati për asamble Fatlum Shehu tha se kryetari Lumir Abdixhiku iu ka dhënë hapësirë Rinisë.

Postimi i plotë:

Lidhja Demokratike e Kosovës do të rikthehet fuqishëm, do të jemi të parët, do të fitojmë Komuna më së shumti, këtë rezultat do ta kemi shkak punës të palodhshme të Kryetarit tonë zt. Lumir Abdixhiku dhe ekipës së tij, poashtu reformat që i ka bërë kanë treguar rezultate shumë të mira, prandaj Kryetari Lumir Abdixhiku na ka dhënë hapësirë Rinisë, andaj edhe unë si i ri kam pasur mundësinë të kandidojë për këshilltar në kuvendin Komunal të Prizrenit, andaj qytetar të dashur ju ftojë që të më mbështetni edhe ju, ju faleminderit !

Anton Quni 160

Fatlum Shehu 38

LDK .

Të ngjashme