Bekim Jashari i kundërpërgjigjet analistëve, përmend dhjetëra projekte të realizuara

Prishtinë | 13 Tet 2021 | 17:26 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, përmes një postimi në rrjetin social i është përgjigjur analistëve të cilët po mohojnë punën dhe projektet e tij të realizuara gjatë qeverisjes katërvjeçare.

“Individ të paguar nga subjektet politike rivale në Skenderaj po përpiqen të mohojnë punën e shkëlqyer në Skenderaj. Analiza për zgjedhjet në Skenderaj po bëjnë ata që asnjëherë nuk kanë qenë në Skenderaj dhe as që kanë takuar ndonjë qytetarë sepse po t’i takonin qytetarët do të ju tregonin për sukseset e bashkëqeverisjes sime me qytetarë, andaj ju bëjë ftesë që të vijnë në Skenderaj të shohin projektet e shumta që kemi realizuar gjatë 4 viteve dhe të ndalin propagandën e tyre të porositur nga individ të caktuar”, ka shkruar Jashari.

Jashari, përmes këtij postimi në facebook, ka numëruar vetëm disa prej projekteve që ka realizuar në mandatin e tij qeverisës.

Postimi i plotë:

Të ngjashme