Berisha shpalos programin në Shushicë, premton përkushtim e punë për të rinjtë e Istogut

Prishtinë | 09 Tet 2021 | 15:43 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Istogut, Bekë Berisha shpalosi programin qeverisës për 4 vitet e ardhshme në Shushicë, duke theksuar se duhet dhënë prespektivë të rinjvë në mënyrë që të mos na ikin nga Kosova.

Berisha shtoi se ka shumë punë por janë të rinjtë ata që duhet të punësohen paraprakisht sepse kanë nevojë për një vend tërfillt siç është Istogu vetëm duhet përkushtim më i madh.

Postimi i plotë:

Shpalosja e planprogramit tonë, në SHUSHICË. Për Istogun e guximit dhe urtësisë! 121

https://www.facebook.com/watch/?v=1217967598702882

Të ngjashme