Daut Haradinaj nuk ndalet, mobilizim i jashtëzakonshëm për zgjedhjet e 17 tetorit

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 14:54 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj sot ka mbledhur kandidatët për asamble.

Haradinaj përmes profilit të tij në Facebook ka thënë se janë vendosur për t’i ofruar ndryshimin e nevojshëm kryeqytetit.

Sipas tij, lista dhe programi i tij, janë zgjidhja më e mirë për kryeqyteti. Kujtojmë se Daut Haradinaj me listën e tij është vlerësuar pozitivisht nga opininistët.

Sipas tyre, kjo listë është lista me emrat më të respektuar në kryeqytet.

Të ngjashme