Faton Jakupi merr përkrahje dhe mbështetje nga fshati Karaçevë e Poshtme

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 14:38 | Nga Ekonomia Online

Kanidati për kryetar të komunës së Kamenicës, Faton Jakupi ka thënë se fushata po shkon drejt fundit e mbështetja për AAK-në po rritet vazhdimisht.

Jakupi nga fshati Karaçevë të Poshtme mori mbështetje nga banorët e këtij fshati,

Postimi i plotë:

Fushata po shkon drejt fundit e mbështetja për ne po rritet.

Sonte në një ambient të ngrohtë në fshatin Karaçevë të Poshtme mora mbështetje nga banorët e këtij fshati.

Ju faleminderit për mbështetjen!

Këtë mbështetje do të ua kthejë me punë të ndershme për fshatin tuaj e Dardanën tonë!

Bashkë dhe ndershëm!

Të ngjashme