Faton Jakupi: Në qeverisjen time, do të ketë plane konkrete për Topanicën e Kamenicës

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 22:25 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Kamenicës, Faton Jakupi ka takuar banorët e Topanicës, duke u treguar planet konkrete për qeverisjen e ardhshme 4 vjeçare.

Jakupi tha se Topanica meriton vëmendjen e pushtetit lokal.

Postimi i plotë:

Ne kemi plane konkrete për qeversijen katër vjeçare për Dardanën. Këto plane sot i diskutova me banorët e Topanicës tek të cilët pashë entuziazëm, për fitoren tonë. Topanica meriton vëmendjen e pushtetit komunal dhe këtë ju garantoj se do ta këtë në qeverisjen time. Topanicë, faleminderit për pritjen e ngrohtë! Bashkë dhe ndershëm!

✅

121

Të ngjashme