Karaçeva e Epërme përkrah masivisht kandidatin për kryetar të Kamenicës Faton Jakupi

Prishtinë | 13 Tet 2021 | 12:09 | Nga Ekonomia Online

Kanidati për kryetar të komunës së Kamenicës, Faton Jakupi ka vazhduar takimet në Karaçevë të Epërme, duke marrë përkrahje maksimale.

Entuziazmi dhe motivi për ta mbështetur kandidatin për kryetar të komunës së Kamenicës, Faton Jakupi ëhstë shumë e madhe.

Postimi i plotë:

Në Karaçevë të Epërme, në një odë të mbushur plot shpresë e entuziazëm.

Përkrahja është aq e madhe edhe punët e mira do të jenë të panumërta në qeverisjen tonë.

Mbështetja e madhe që unë po e marr në çdo lagje e çdo komunitet, është dëshmia më e mirë se si ndershmëria e punës përkthehet në mirënjohje e përkrahje të pashembullt.

Bashkë dhe ndershëm!

121

Të ngjashme