Karaçeva me 17 tetor do ta vulos fitoren e kandidatit për kryetar të Kamenicës Faton Jakupi

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 11:53 | Nga Ekonomia Online

Kandidatit për kryetar të Kamenicës, Faton Jakupi ka vizituar Karaçevën, ku me këtë rast ka shpalosur programin qeverisës për mandatin 4 vjeçar.

Jakupi tha se me 17 tetor qytetarët e Karaçevës dhe Dardanës do të vendosin për ndryshime të mëdha.

Postimi i plotē:

Gjatë ditës isha për të shpalosur programin tim në Karaçevë. Bashkëbisedova me banorë të këtij fshati të cilët kanë vendosur të më mbështesin mua për kryetar. Me 17 tetor qytetarët e Karaçevës dhe Dardanës do të vendosin për ndryshimet e mëdha në komunën tonë. Do të hapim një kapitull të ri në qeverisjen e Dardanës! Bashkë dhe ndershëm!

✅

121

Të ngjashme