Lëbusha e Deçanit përkrah fuqishëm Bashkim Ramosaj

Prishtinë | 26 Sht 2021 | 15:22 | Nga Ekonomia Online

Mëngjesin e nisë në fshatin Lëbushë, kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj.

Ramosaj shprehet i lumtur që ka fituar besimin e banorëve të këtij fshati dhe zotohet se do të vazhdojë të punojë edhe më shumē deri në realizimin e premtimit të fundit.

Postimi i plotë:

Mirëmëngjesi nga Fshati LËBUSHË ☀️

Padyshim fshati Lëbushë është nga fshatrat e bukura që ka Deçani gjithandej!

I lumtur kur shohë që besimin e tyre të vazhdueshëm, besnik e të sinqertë ndaj Aleancës dhe mua si kryetar, kam arritur ta kthej ndershëm, me punë, e duke qenë në shërbimin e tyre dhe nuk do të ndalemi deri në realizimin e premtimit të fundit!

PërDeçaninSkaMeUndal.
AAK121✅

BR

Të ngjashme