Lushtaku: Bashkë me Endrit Thaçin të birin e Presidentit, PDK nuk thyhet kurrë

Prishtinë | 28 Sht 2021 | 16:37 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se bashkë me kandidatin e kësaj partie për Skenderaj Fadil Nura dhe djalin e ish-Presidentit Hashim Thaçit Endrit Thaçi kanë vizituar qytetin duke e theksuar se PDK nuk thyhet kurrë dhe qëndron gjithmonë afër qytetarëve.

Postimi i tij i plotë:

Në Skenderaj, bashkë me Endrit Thaçin, të birin e Presidentit Hashim Thaçi.

PDK nuk thyhet.

S.L

Të ngjashme