Lushtaku dhe Nura marrin mbështetje nga shumë fshatra në Skënderaj

Prishtinë | 12 Tet 2021 | 13:51 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku është shprehur i bindur në fitoren e kandidatit të tyre në zgjedhjet e 17 tetorit.
Lushtaku, gjersa ka takuar banorët e disa prej fshatrave të Skënderajt ka thënë se me mbështetjen e tyre të parezervë do të kulmojë me fitoren e PDK-së me 17 tetor!

Postimi i plotë:

Me kryetarin e ardhshëm të Skenderajt Fadil Nura, takuam banorët e lagjeve Topalli në Vitak, Dushku në Prekaz e Dervishi në Leqinë. Mbështetja e tyre e parezervë do të kulmojë me fitoren e PDK-së me 17 tetor!

Të ngjashme