Memli Krasniqi: Me Esat Racin do t’i kthejmë perspektivën Klinës

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 16:49 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Klinë, ku tha se kandidatin i PDK-së për kryetar të kësaj komune, Esat Raci do të qeverisë bashkë me qytetarët dhe për të gjithë, pa dallim.

Krasniqi u shpreh se klinasit po e kërkojnë rikthimin Partisë Demokratike të Kosovës në qeverisje, sepse gjithçka që është zhvilluar në Klinë, që nga pas lufta, e ka vulën e PDK-së.

“Më 17 tetor, të gjithë qytetarët e Klinës do të bëhen bashkë rreth numrit 177, do të bëhen bashkë për Klinën, jo vetëm për t’ia sjellë fitoren PDK-së, por edhe për të nisur rrugën e gjallërimit dhe zhvillimit të kësaj komune.”, shkruan ai.

Lexo më shumë:

Të ngjashme