Muçiverca e Kamenicës mbështet fuqishëm Faton Jakupi

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 20:50 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Kamenicës, Faton Jakupi ka shpalosur programin para banorëve të fshatit Muçiverc.

Jakupi tha se me qeverisjen e tij, do të jetë gjithmonë pranë qytetarëve.

Postimi i plotë:

Për një komunë që është çdoherë pranë qytetarëve të saj. Për një komunë që i përgjigjet problemeve e kërkesave tuaja. Sot shpalosa programin tim para banorëve të fshatit Muçiverc. Më gëzon tejmase mbështetja që po marrë në çdo takim! Bashkë dhe ndershëm!

✅

121

Të ngjashme