Muhaxheri: Mobilizimi i strukturave dhe anëtarësisë, i siguron PDK-së numrin më të madh të ulëseve në asamble

Prishtinë | 13 Tet 2021 | 19:59 | Nga Ekonomia Online

Bartësi i Listës së PDK-së në Pejë, Arton Muhaxheri, i shoqëruar nga kryetari i degës në Pejë, Xhavit Haliti, kanë mbajtur takim me kryesitë e nëndegëve të Podgurit.

Ai ka thënë se mobilizimi i madh i strukturave dhe anëtarësisë, do t’ia sigurojë PDK-së numrin më të madh të ulëseve në asamblenë komunale.

“Bashkë me kryetarin e degës Xhavit Haliti dhe shefin e shtabit Muhamet Halitaj kemi takuar kryesitë e nëndegëve të Podgurit. Mobilizimi i madh strukturave dhe anëtarësisë do të ia siguroj PDK-së numrin më të madh të ulëseve në asamble”.

Të ngjashme