Muzhevina e Istogut e bindur për fitoren e madhe të Bekë Berisha

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 14:00 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të Istogut, Bekë Berisha bashkë me kandidaten Kaltrina Ademaj, shpalosën edhe njëherë planin për një qeverisje meritore dhe zhvillimore për Istogun.

Berisha tha se mbështetja e secilit nga ju është shpresë për realizim të vizionit tone.

Postimi i plotë:

Muzhevina e bindur për fitoren e madhe që po vjen, sonte bashkë me kandidaten e listës sonë Kaltrina Ademaj, transmetuam edhe njëherë planin tonë për një qeverisje meritore dhe zhvillimore për Istogun tonë. Mbështetja e secilit nga ju është shpresë për realizim të vizionit tonë, për të mirën e çdo qytetari pa dallim. T’i mbledhim forcat se ndyshimi po na vjen! 121

Të ngjashme