Nura e Lushtaku shpalosin programin qeverisës, përkrahen fuqishëm nga simpatizantët e Skenderaj

Prishtinë | 08 Tet 2021 | 09:16 | Nga Ekonomia Online

Kanidati për kryetër të komunës së Skënderajt Fadil Nura së bashku me kryetarin e degës së PDK-së në Skënderaj Sami Lushtaku janë pritur nga bashkëqytetarët dhe simpatizantët tanë në Çubrel, Radishevë, në konakun e Doktorit Fadil Beka në Ticë e në lagjen Geci të Llaushës.

Nura me gjeneralin Lushtaku kanë shaplosur programin e Partisë Demokratike të Koosvës për Skënderaj.

Postimi i plotë:

Pritje e ngrohtë ashtu siç është traditë shqiptare, nga bashkëqytetarët dhe simpatizantët tanë në Çubrel, Radishevë, në konakun e Doktorit Fadil Beka në Ticë e në lagjen Geci të Llaushës, në takimet bashkë me gjeneralin Lushtaku, ku po shpalosim programin e Partisë Demokratike të Kosovës, dhe po rikthejmë besimin që kishim para 4 viteve, për të votuar numrin 177.

Faleminderit të gjithëve që po na jepni mundësinë t’ju shërbej me përgjegjësi!

#PDKNUKTHYHET

#FADILNURA177

#MESAMILUSHTAKUN

Të ngjashme