Pantina vulos fitoren e Xhafer Tahirit, me 17 tetor në Vushtrri

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 22:35 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka vizituar fshatin Pantinë në Vushtrri.

Tahiri premtoi se në mandatin e ardhshëm 4 vjeçar Pantinën do ta bëjë fshat model me 100% infrsatrukturë, qerdhe, shkolla e fabrika.

Postimi i plotë:

Madhështore, Pantina vulos fitoren tonë me 17 tetor! Do ta bëjmë Pantinën fshat model në Vushtrri, me 100% infrastrukturë të kompletuar, qerdhe, shkollë gjithë ditore, e fabrikë në ish objektin e Shkollës. Lirie Beqiri 30, është vajza më e përgatitur për me përfaqësu Pantinën! Fitore

Të ngjashme