Rakoshi i mobilizuar masivisht për numrin 121 të Bekë Berisha

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 20:56 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Istogut, Bekë Berisha vazhdoi takimet me Frashër Brahimaj në Rakosh dhe kandidaten Jehonë Mehmetukaj.

Berisha tha se 121 është numri i fitores me 17 tetor.

Postimi i plotë:

121 është numri i fitores së pashmangshme që po vjen. Këtë e vërtetuam edhe në takimin tonë me Frashër Brahimaj në Rakosh dhe kandidatën për kuvend komunal, Jehonë Haxhijaj-Mehmetukaj. Rakoshi i mobilizuar masivisht për progres dhe bashkëqeverisje. Për Istogun e guximit dhe urtësisë! #Meqytetarët

Të ngjashme