Ramosaj: Talentët tanë janë krenaria më e madhe që ka Deçani

Prishtinë | 08 Tet 2021 | 17:09 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka shikuar nga afër punën dhe përkushtimin që e bëjnë me një vullnet të jashtëzakonshëm, klubi Muay Thai Club Deçani & Kickbox Club Shkelzen Haradinaj, në Deçan, duke theksuar se ky klub që mban emrin e Heroit tonë të madh, do ta ketë përkrahjen e tij të pakursyer çdo herë.

Postimi i plotë:

Talentët tonë, janë krenaria më e madhe që ka Deçani!

Shikova nga afër punën dhe përkushtimin që e bëjnë me një vullnet të jashtëzakonshëm, klubi

Muay Thai Club Deçani & Kickbox Club Shkelzen Haradinaj, në Deçan!

Ky klub që mban emrin e Heroit tonë të madh, do ta ketë përkrahjen time të pakursyer çdo herë!

Suksese djema, do të jemi bashkë gjithmonë !

#PërDeçaninSkaMeUndal.

#AAK121

BR

Të ngjashme