Ramosaj vizitoi gastronomët, premton se do t’i përkrahë vazhdimisht

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 15:21 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për komunen e Deçanit, Bashkim Ramosaj ka vizituar kafiteritë dhe restorantet në Deçan.

Ramosaj tha se Gastronomia padyshim si në gjithë Kosovën, momentalisht është pika kyqe në ekonominë lokale dhe mundësi punësimi për të rinjtë

Postimi i plotë:

Deçani ka lokale, kafiteri, furra buke, restorante, vende të mira që mund të ushqehesh gjithandej!

Gastronomia padyshim si në gjithë Kosovën, momentalisht është pika kyqe në ekonominë lokale dhe mundësi punësimi, ndonëse po përballen me vështirësi për shkak të pandemisë!

Ne kurr nuk kemi vendosur barriera e pengesa në veprimtarinë e tyre, përkundrazi i kemi mbështetur e përkrahur me të gjitha mundësitë tona!

Kënaqësi të drekoj me disa miq tek “Dyner Lanti” dhe të shoh nga afër operimin e tyre!

Do të jemi krah dhe në shërbimin e të gjitha shërbimeve të gastronomisë gjithmonë 🤝!

No description available.
No description available.
No description available.

Të ngjashme