Ramosaj zotohet se nuk do të ndalet deri në realizimin e projektit të fundit në Deçan

Prishtinë | 08 Tet 2021 | 08:52 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka vizituar Prilepin e Deçanit, duke shtuar se kjo vatër e rezistencës kombëtare, si gjithmonë po e dëshmon përkrahjen e fuqishme dhe të kompromis ndaj Aleancës dhe numrit 121.

Ramosaj tha se ky fshat, e këta banorë të respektuar e kanë zotimin tim të sinqertë, se nuk do të ndalem deri në realizimin e projektit të fundit.

Postimi i plotë:

Faleminderit PRILEP!

Kjo vatër e rezistencës kombëtare, si gjithmonë edhe sonte e dëshmoj përkrahjen e fuqishme dhe të pakompromos ndaj Aleancës dhe numrit fitues 121!

Ky fshat, e këta banorë të respektuar e kanë zotimin tim të sinqertë, se nuk do të ndalem deri në realizimin e projektit të fundit!

Kemi qenë dhe do të jemi bashkë gjithmonë !

#PërDeçaninSkaMeUndal.

#AAK121

Të ngjashme