Rinia mbështet fuqishëm Bekim Jasharin

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 09:09 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për të parin e Skenderajt, Bekim Jashari, ka marr mbështetje maksimale nga të rinjtë e kësaj komune.

Postimi i plotë:

Mbështetje dhe mobilizim maksimal nga të rinjtë për fitoren e përbashkët

Të mobilizuar, në takime të shumta, në shpalosjen e programit tonë zhvillimor për komunën tonë dhe prezantimin e drejtë të punës sonë 4 vjeçare, në shërbim të qytetarëve të Skenderajt.

Faleminderit të dashur të rinj!

Do të vazhdojë të punojë me ju dhe për ju, për punësimin dhe perspektivën tuaj deri në frymën e fundit.

idealpërskenderaj   ideal113

Të ngjashme