Ruzhdi Shehu: Gratë e Junikut i janë bashkangjitur ekipit të fitores së LDK-së

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 21:35 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Junikut, Ruzhdi Shehu ka thënë se fitorja tashmë është e pakontestueshme, sepse edhe gratë e Junikut i janë bashkangjitur ekipit të fitores së LDK-së.

Shehu zotohet se do ti përkah dhe mbështesë gratë në vendimarrje.

Postimi i plotë:

Të dashur junikas,

Fitorja tanimë është e pakontestueshme, sepse edhe gratë e Junikut janë bashkangjitur me ekipin tonë të fitores dhe të ndryshimit në Junik.

Ju ftoj të ndiqni pamjet e bashkangjitura me postim nga takimi i sotëm me disa gra të respektuara junikase.

Të ngjashme