Ruzhdi Shehu: Juniku meriton zhvillim të hovshëm e të qëndrueshëm

Prishtinë | 22 Tet 2021 | 19:09 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Junikut, Ruzhdi Shehu është i bindur se 14 nëntori do te jetë festë e madhe për Junikun dhe LDK-në.

Shehu tha se Juniku është vend i mundësive të mëdha dhe i njerëzve të ditur, të mirë e të vyer.

Njoftimi i plotë:

Të dashur junikas, 14 nëntori do të jetë festë e madhe për Junikun. Fitorja jonë do të përkthehet në punë e përkushtim për të gjithë. Juniku është vend i mundësive të mëdha dhe i njerëzve të ditur, të mirë e të vyer, ndaj meriton zhvillim të hovshëm e të qëndrueshëm. R.Sh

Të ngjashme