Sokol Haliti: Kabashi vulos fitoren tonë në Viti

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 12:15 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Vitisë, Sokol Haliti i shoqëruar nga Ramadan Deliu ka biseduar për temat që preokupojnë të rinjtë.

Haliti thotë se edhe njëherë Kabashi po e vulos fitoren tonë me t’parën.

Postimi i plotë:

Kabashi edhe njeherë vulos fitoren tonë me t’parën.

I shoqëruar nga Ramadan Deliu, biseduam për temat që i preokupojnë të rinjtë.

Kënaqësi t’i dëgjosh diskutimet e të rinjëve nga Kabashi.

S.H

Të ngjashme