Tahiri fton vushtrriasit sonte t’i bashkohen në takimin përmbyllës të fushatës

Prishtinë | 15 Tet 2021 | 11:38 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandati i LDK-së për kryetar komune në zgjedhjet e 17 tetorit, Xhafer Tahiri, ka njoftuar se sot në orën 18:00 në Sheshin “Ahmet Krasniqi” do të bëjë përmbylljen e fushatës zgjedhore dhe ka ftuar të gjithë vushtrriasit të marrin pjesë në takimin përmbyllës të fushatës. 

Postimi i plotë i Tahirit: 

Ftoheni sonte në takimin përmbyllës të fushatës tonë të fitores  

Vendi: Sheshi “Ahmet Krasiniqi” përballë Komunës  

Ora 18:00h 

#160 #LDK #vushtrri 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme