Tahiri: Kompania e madhe “Speex” po vazhdon të punësojë qindra të rinjë nga Vushtrria

Prishtinë | 09 Tet 2021 | 11:20 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka vizituar kompaninë Speex, ku më këtë rast është shprehur i lumtur për kontributin e dhënë për këtë kompani.

Poashtu, Tahiri iu gëzua faktit që shumë të ri e të reja janë punsuar në kompaninë Speex.

Postimi i plote:

Speeex është një sukses që secila komunë do të dëshironte ta kishte, e ne gëzohemi që dham kontributin tonë që ky sukses të zë vend në komunën tonë, në qytetin e Vushtrrisë. Ku kanë gjetur punë plot të rinj e të reja dhe jeta e tyre është transformuar për të mirë!

https://www.facebook.com/watch/?v=395086665447072

Të ngjashme