Boksieri me prejardhje nga Vushtrria ia dhuron dorëzat e boksit Kryetarit Xhafer Tahiri

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 16:37 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri sot pranoi një palë doreza të boksit nga Elvis “Hitman” Hetemi, nga Vushtrria që po bënë emër në boksin profesionist në Magdeburg të Gjermanisë.

Tahiri falenderoi Hetemin duke i uruar suksese në të ardhmen.

Postimi i plotë:

Jam shumë i nderuar që sot pranova një palë dorëza të boksit nga Elvis “Hitman” Hetemi, boksier me prejardhje nga Vushtrria që po bënë emër në boksin profesionist në Magdeburg të Gjermanisë. Faleminderit kamipon. Vazhdo e na bëjë krenar.

https://www.facebook.com/xhafertahiriofficial/videos/303058791243514

Të ngjashme