Tahiri zotohet se në qeverisjen e tij do të ketë më shumë zhvillim e punësim në Vushtrri

Prishtinë | 08 Tet 2021 | 09:03 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Vushtrrisë nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Xhafer Tahiri ka theksuar qasjen e tij ndaj biznesit që ka bërë ta rrisin prodhimin, të zhvillohen e të krijojnë punësim më të madh në Vushtrri.

Të gjitha bizneset po vlerësojnë se projekti se puna e Kryetarit Tahiri sjell edhe më shumë zhvillim e punësim në Vushtrri.

Postimi i plotë:

Qasja jonë e hapur ndaj biznesit ka bërë që ato të rriten, ta rrisin prodhimin, të zhvillohen e të krijojnë punësim më të madh në Vushtrri.

Të gjitha bizneset po vlerësojnë se projekti dhe puna e Kryetarit Tahiri sjell edhe më shumë zhvillim e punësim në Vushtrri.

#160 #LDK #Vushtrri

https://www.facebook.com/xhafertahiriofficial/videos/2058902984274484

Të ngjashme