Xhafer Gashi: Në mandatin e ardhshëm do të ketë projekte konkrete për mjedis e infrastrukturë

Prishtinë | 13 Tet 2021 | 11:54 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Obiliqit nga Iniciativa Qytetare, Xhafer Gashi ka thënë se janë të gatshëm për sfida të ardhshme.

Gashi tha se do të vazhdojnë me projekte për një komunë me mjedis të pastër, turizëm rural-rekreativ dhe infrastrukturë moderne.

Psotimi i plotë:

#Bashkë jemi gati për sfidat e së ardhmes. Do të vazhdojmë zhvillimin e projekteve për të mirën e qytetit tonë, dhe të gjithë qytetarëve.

Xhafer Gashi,

Iniciativa Qytetare Obiliq

109

Të ngjashme