Xhafer Gashi prezanton disa nga prioritetet kryesore, zotohet për ndërtimin e parkingut modern

Prishtinë | 13 Tet 2021 | 17:48 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Obiliqit nga Iniciativa Qytetare, Xhafer Gashi prezanton ndër prioritetet kryesore sa i përket ndërtimit t parkingut modern.

Gashi tha se platforma  qeverisëse është konkrete dhe me vizione të qarta, me besimin tuaj me 17 tetor do ta bëjmë realitet.

Postimi i plotë:

#Bashkë për shërbime cilësore publike

Para jush, po prezantojmë njërin nga prioritetet e platformës qeverisëse #Bashkë, projekti: “Rrënimi i shkollës së vjetër pranë objektit të komunës dhe ndërtimi i parkingut modern të qytetit”.

Platforma jonë qeverisëse #Bashkë, është konkrete dhe me vizione të qarta, me besimin tuaj me 17 tetor do ta bëjmë realitet!

#Bashkë me qytetarët, jemi të parët për Obiliqin! Voto

Xhafer Gashi

https://www.facebook.com/xhafergashi.perobiliq.5/videos/193770392884012

Të ngjashme