​Kanosje me armë në Mitrovicë

Prishtinë | 05 Nën 2017 | 10:24 | Nga

Një i dyshuar është arrestuar në Mitrovicë, pasi që i njëjti i kishte kanosur me armë zjarri një mashkull dhe një femër shtetase të huaj.

Te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 8 fishekë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme