Burri që u gjet i vdekur në Gjilan në xhep kishte 80 mijë franga dhe tre telefona mobilë

Prishtinë | 27 Shk 2024 | 21:53 | Nga Ekonomia Online

Një burrë u gjet i vdekur mbrëmjen e së hënës në bodrumin e ashensorit të një ndërtese.

Rasti ka ndodhur në rrugën Kamenicë Gjilan.

Klankë Kosova mëson nga burimet se viktimës iu gjetën rreth 80 mijë franga apo (83 mijë e 873.68 euro) dhe tre telefona celularë.

Bëhet e ditur se tashmë i ndjeri ishte shpallur i zhdukur nga fillimi i janarit.

Të ngjashme