E veçanta e Flamurit dhe Ilirit: Këngët vajtuese i këndojnë me buzëqeshje në fytyrë

Prishtinë | 27 Nën 2022 | 14:49 | Nga Ekonomia Online

Në emisionin “Shija e Anës” në Klan Kosova ishin të ftuar dyshja simpatike Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci.

Dyshja u bën viral në rrjetin social TikTok me këngët “A të mungoj” dhe “A je pendu”, përcjell Klankosova.tv.

E veçanta e dyshes është se këngët vajtuese i këndojnë me buzëqeshje në fytyrë.

https://youtube.com/watch?v=czLkR1tqkcY%3Ffeature%3Doembed

Të ngjashme