Fansat mirëpresin ndryshimin e stilit nga Bellucci

Prishtinë | 20 Jan 2018 | 13:39 | Nga

Aktorja italiane Monica Bellucci ka hyrë në vitin e ri me një imazh të ri flokësh, dhe ky ndryshim është mirëpritur nga admiruesit e saj.

Një nga gratë më të bukura në botë duket sikur është rilindur dhe përveç kombinimit të shkëlqyer të modës, e përbërë nga pantallona të zeza dhe dollakë, aktorja gjithashtu tregoi një stil të ri flokësh.

Ajo i uli flokët e saj më tej në shpatullat e saj dhe forma e sheshtë lejoi aktoren të mbyllte flokët e saj prapa veshëve dhe të zbulonte pamjen e saj të duhur.

Shumë njerëz mendojnë se stili i ri i flokëve të saj është “goditje në cak” dhe se ka bërë aktoren të duket shumë më e re.

Image

Image

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme