Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Prishtinë | 29 Nën 2021 | 13:54 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare më famë botërore, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj, krahas arritjeve, ajo vlerësohet edhe për faktin se nuk ngurron kurrë të flas me krenari për rrënjët e saj shqiptare.

Së fundmi, ylli i muzikës ka marrë pjesë në një dasmë shqiptare, nga ku dhe ka ndarë pamje në rrjete sociale. Ajo shihet teksa kërcen ndërsa këngëtari Rati performon këngë popullore.

Gjithashtu Bebe ka publikuar dhe një video me të atin, krahas së cilës shkruan “goca e babit”.

Të ngjashme