Genta: Do të doja të isha në lëkurën e një presidenti

Prishtinë | 06 Jan 2019 | 11:22 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, ka habitur me një prej deklaratave të saj së fundmi.

Bukuroshja ishte e ftuar në Prive ku ka dhënë një intervistë.

E pyetur se në lëkurën e kujt do të donte të ishte, Genta u përgjigj se do të dëshironte të ishte në lëkurën e një presidenti.

Kjo për arsye që të shihte se sa vështirë është që të drejtohet një shtet.

“Do doja të isha në lëkurën e një presidenti vetëm të shoh se sa e vështirë është që ta udhëheq një shtet”, ku shpreh Genta.

Ngacmimi i këngëtarëve me politikën nuk është gjë e panjohur dhe së fundmi është hapur edhe tema e kandidimit të Adelina Ismailit për presidente të vendit.

Në ShBA ka kohë që yjet e famshme janë të përfshira në politikë, me Kanye West dhe T.I. që kanë konfirmuar synimet për të garuar për të parin e vendit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme