Kështu u dukën të famshmit në shkollë të mesme (FOTO)

Prishtinë | 25 Maj 2018 | 17:53 | Nga

Është gjithmonë emocionuese të udhëtosh prapa në kohë dhe ta bësh një vështrim në atë se si janë dukur të famshmit botërorë në adoleshencën e tyre para se të bëheshin “të mëdhenj”.

Ne e kemi përpiluar një përzgjedhje të fotografive të librit vjetor të aktorëve hollivudianë, që nuk janë asgjë më shumë se absolutisht epike.

Bradley Cooper

Sandra Bullock

Robert Downey Jr.

Jennifer Lawrence

Matt Damon

Emma Stone

Hugh Jackman

Mila Kunis

Megan Fox

Charlie Sheen

Anne Hathaway

Dwayne Johnson

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme